דירות דיסקרטיות – להגשים את החלום הרטוב ביחד או לחוד

אם פעם היו מדברים איתי על דירות דיסקרטיות הייתי משאיר את זה הרבה מאחור, יש דברים שאני לא מוכן או רוצה לעשות. אני מת על בתי מלון, אוהב דירה או בית פרטי אבל דירה דיסקרטית? הייתה לי הסתייגות מזה עד שהכרתי את מירי, מירי הייתה נערת ליווי באילת מדהימה ביותר שתמיד חלמתי עליה, מישהי מושלמת ביותר שיודעת וכבר לקחה את כל הגברים בסביבה למקום השווה ביותר בעיר. רציתי להיות חלק מזה אבל התנאי שלה היה קשור במפגשים בדירה פרטית, מה היא מסתירה? מצד שני אני גם נשוי אז מה רע בדירה דיסקרטית? היא באמת יכולה לתת לי את המענה המושלם.

מפגשים שווים עם נערת ליווי בדירה פרטית

חבר הציע לי לקחת דירה פרטית, סגרתי את כל הדברים האחרונים ומירי כבר חיכתה לי שם במלוא הדרה, אי אפשר היה לפספס אותה. כמה יפה היא  הייתה, שופעת, הגוף שלה היה מדהים, רק מלראות אותה יכולתי לדמיין איך אני מזיין אותה חזק ללא הפסקה. אוח, זה היה מרגש, כל רגע שעבר חשבתי איך אני הופך את המפגשים שלי איתה למשהו מיוחד במינו, איך ומה אני עושה לה ופתאום זה הופך להיות מחלום למציאות.

היא נשכבה על המיטה, כבר חיכתה לי שם, הכול מסביב קטורת וריח מדהים שאין לתאר. היא שכבה שם עם רגליים פסוקות, השתרעה על כל רוחב המיטה ואני ניגשתי בחצי חיוך וביקשתי ממנה שתעשה לי קצת מקום.

התנשקנו קלות, היא דחפה את היד שלה לתוך המכנסיים שלי מבלי לחשוב פעמיים. שאמרתי לה רגע,, אמרה אין זמן אני חרמנית אש, זרמתי איתה, אני מת על בחורות כאלה. היא תפסה לי את הזין ירדה מעט עם הגוף שלה והתחילה למצוץ לי אותו, "את אוהבת למצוץ אה" אני אומר והיא משתיקה אותי, מזיינת אותי חזק עם הפה שלה.

ראיתי שהיא מנסה לשלוט בכל מה שקורה מסביב אבל לא וויתרתי, אמרתי שמרגע זה כל מה שאני רוצה זה שהיא תשב עליי ותזיין אותי הפעם על באמת. הרמתי אותה קלות ובעוד הזין שלי זקור ואני חרמן איש הושבתי אותה עליו והיא החלה לנוע עליו כאילו אין מחר. דוהרת כמו משוגעת, חרמנית שאין לתאר, מזיינת אותי חזק יותר ויותר ואני לא יכול לעצור את החרמנות ואת הרצון שלי להשפריץ לה ישירות אל תוך הכוס הרטוב והמתוק הזה שלה.

אני גומר כמו מטורף ושומע את האנחות שלה, היא גומרת איתי כמו מטורפת וכל השאר? כל השאר באמת היסטוריה מה שבטוח שהמפגשים האלו הם בהחלט מפגשים שאסור לאף אחד לפספס. אישה אחת ,דירה דיסקרטית אחת ומכאן השמיים הם הגבול.