נערות ליווי יושבת לי על הפנים בדירות דיסקרטיות

נערות ליווי יושבת לי על הפנים בדירות דיסקרטיות

זה לא היה צריך לקחת יותר מדי זמן, היה לי את הנייד החדש ביד וכל מה שהייתי צריך לעשות זה לבקר באתר פורנו אחד ולראות את הסרט המושלם ביותר. היה לי פטיש רציני שמישהי מגיע, יושבת לי על הפנים ואני מלקק אותה בלהט. רוב הסרטים שראיתי היו לדעתי בתוך דירות דיסקרטיות , היה שם הכול מהכול, דירה מאובזרת בצורה מושלמת ביותר, אחת כזו שמשלימה לי את הצורך המיני ולוקחת את ההנאות צעד אחד קדימה

בשלב מסוים רציתי להגשים את החלום, נמאס לי כל פעם להיות על אותו הקו, סרטים כבר לא סיפקו אותי, רציתי את הדבר האמיתי וכך הגעתי לאתר של נערות ליווי מדהים, מצאתי דירה דיסקרטית פרטית והחלטתי שאני הולך על זה עד הסוף.

הנערה שפגשתי הייתה עם שיער שחור מטריף, היא הייתה עם ג'ינס אבל נטולת חזייה בדיוק כמו שאני אוהב. חושנית, הזכירה לי סרטון קומיקס של פורנו שאני אוהב לצפות אבל הפעם זה היה אמיתי יותר מתמיד. כששאלתי אותה לשמה היא סרבה להגיד לי והסתפקנו בשום אחד לוהט במיוחד שעשה את העבודה ולקח אותנו לקווי הדמיון הרחוקים ביותר, ממש כמו נערות ליווי באר שבע אשר מעניקות עיסוי בדרום בלתי נשכח .

פתאום שהיינו בדירה רק אני והיא, הרגשתי איך הגוף שלה נצמד אליי, הזעתי, התרגשתי, היא נישקה אותי בכל מקום, במצח, על הצוואר ואז אפילו אכלה לי את תנוך האוזן. השפתיים שלה היו דבר שאין לתאר, רכות כל כך, טעימות כל כך, בטח היא כולה טעימה שאין לתאר. החזה שלה היה טבעי, קטן, לא גדול מדי כמו שאני אוהב. הפטמות שלה היו מתוקות, שובבות וכבר הבנתי שאני הולך לקבל את ההנאה המושלמת ביותר.

הלשון שלה נפגשה עם הלשון שלי, היא העיפה אותי אל המיטה, הורידה לי את הבגדים בפה שלה, עם השיניים. סקסית בטירוף בדיוק כמו שאני אוהב. היא הורידה את הג'ינס מעליה והתחילה להביא לעצמה ביד בעוד אני מתבונן בה ומתחרמן יותר ויותר. יכולתי לראות מרחוק עד כמה האצבע שלה רטובה רק מלאונן לעצמה. היא לקחה את היד שלי, ביקשה ש אאונן לה עכשיו. היא גנחה בטירוף, משחקת לי עם הזין, שולפת אותו מהמכנסיים ומביאה לי בחוזקה ביד.

יכולתי להרגיש כמה היא חמה ולוהטת, הורדתי את הבגדים מעליי ונשכבתי על הגב כשהזין שלי זקור בטירוף. האיבר שלי היה זקור בטירוף, היא נאנחת, גונחת, רוצה שאחדור אליה אבל אז מתיישבת לי על הזין ומתחילה לשלוט בזיון, מזיינת אותי בחוזקה כאילו אין מחר.

אני גומר בתוכה, אני מרגיש איך הזרע שלי ניגר קצת ממנה אבל היא ממשיכה ולא מפסיקה להביא אותי לעוד ועוד אורגזמות מטורפות.