סקס אנאלי בדירות דיסקרטיות

סקס אנאלי בדירות דיסקרטיות

זה התחיל בתוך דירות דיסקרטיות, סקס אנאלי מושלם שאני לא אשכח לעוד הרבה מאוד זמן. משהו מדהים, סקס בלתי נגמר, משהו שאי אפשר לשכוח, סקס שמשאיר טעם של עוד וכמה שיותר. כשהוא פגש אותה במקרה, אי אפשר היה לשכוח את מה שהיה שם, מפגשים כאלה לא שוכחים, היא חייכה אליו הוא אליה וכבר היה ברור להם מה הם הולכים לעשות ביחד.

בתוך אותם דירות דיסקרטיות שהם שכרו הם ידעו מה הם אוהבים לעשות ומה הולך להיות הדבר  המושלם ביותר בעוד רגע נתון. סקס אנאלי, הסקס המושלם והבלתי נשכח שמתחיל כאן ועכשיו. הם התחילו במפגש לוהט בתוך הג'קוזי המדהים, המים בעבעו להם בפנים וכל מה שנשאר להם זה בילוי רגעי של פעם אחת בחיים. אוח, היא התיישבה על הקצה של הג'קוזי והוא החל למצוץ לה את הדגדגן ולהכין אותה לדבר האמיתי. כשהראש שלו בין הרגליים שלה כל מה שנותר לה זה לראות את הכוכבים בחזרה.

"ממש כמו בסרט כחול" הוא אמר והמשיך ללקק אותה, את כולה, את הכוס הרטוב והחלק הזה שלה שכל כך הזמין את הלשון שלו להישאר תקועה שם למשך זמן בלתי מבוטל אבל אם לומר את האמת, בגדול הוא בנה יותר על התחת המושלם הזה שלה, ממש כמו נערות ליווי בקריות.

"אני רוצה לזיין אותך מאחור" אמר לה ונשא אותה ישירות למצב בו היא התכופפה, סיבבה אליו את התחת שלה, פיסקה את הרגליים ולפני שהספיקה להבין מה אם בכלל קרה הוא כבר היה בתוכה, הישבן שלה, הזין המושלם היה בתוכה, בתוך הישבן המדהים הזה שלה, "אוח הישבן שלך כל כך צר על הזין שלי" אמר והמשיך לזיין אותה, בתחילה היא הרגישה חוסר נעימות ואז פתאום הכול הלך חלק, היא החלה להרגיש איך הוא חודר אליה חזק ונהנית מכל רגע ורגע של סקס מעולם אחר, סקס שמעולם לא חוותה.

הוא נשכב על הגב, הפעם היא לקחה את המושכות אל הידיים, היא התיישבה והחלה דוהרת עליו בצורה מטורפת, לא מפספסת את הטעמים המשוגעים האלה, את התחושות המדהימות. הפעם היא מזיינת אותו, דוהרת עליו חזק, אוחזת אותו חזק ואז את המיטה עצמה. היא דוהרת עליו כמו משוגעת ואז מגיעה לאורגזמה שכל כך רצתה לחוות הוא גומר איתה יחד, הפעם היא לוקחת אותה אתו והם גומרים זה על זו.

הם נשכבים זה לצד זו, מעשנים את הסיגריה של אחרי, מחייכים זה לזו ומבינים שזה רק אחד מיני כמה וכמה מפגשים שהולכים להיות הדבר המושלם ביותר, הדבר שאי אפשר לוותר עליו כאן ועכשיו. גם בפעם הבאה זו היא, הוא והזיונים המטורפים באותה דירה דיסקרטית אחת.