סקס מטורף בדירה דיסקרטית בצפון

סקס מטורף בדירה דיסקרטית בצפון

האישה הזאת הייתה מושלמת, אי אפשר היה לפספס אותה, בכל פעם הייתי רואה אותה ונגנב ממנה יותר ויותר, בת זוג מדהימה של חבר טוב, פנטזתי עליה עושה לי עיסוי אבל לא העזתי, בכל זאת אישה של חבר.

האם היא בקטע שלי או שאני מדמיין? יום אחד זה פשוט קרה, זה שבר את הכול, נפגשנו אצל חברים והיא קרצה לי, ידעתי שאולי היא בקטע שלי אבל רציתי להיות סגור על זה. אז באותו יום היא כבר הזמינה אותי לאותה דירה דיסקרטית שאמרה לי שאף אחד לא מכיר או יודע. כל כך רציתי לקיים איתה את המפגש הזה, דירה דיסקרטית בצפון וואו זה היה מושלם.

אני מת על קוקטיות וזה מה שהיא הייתה ,קטנה, גוף מושלם, שיער אדמוני, היא לא גילחה את השיער בבית השחי אבל משום מה זה גירה אותי. אני מת על נשים יפות שלא מגלחות, בטח היא לא מגולחת גם למטה. שפתיים מושלמות, תחושה מדהימה וכל מה שרוצים זה רק לנגוס.

וכך היא המתינה לי אותה הדירה, ג'קוזי מדהים, פינוקים עד אין שיעור. ביום אחד הם פשוט רבו וזו הייתה ההזדמנות שלי לזיין אותה והנה זה קרה, בדירה אחת פרטית היא ואני ועוד פינוקים מדהימים לאין שיעור.

יש לנו רק שעה אחת היא אמרה כמו נערת ליווי בצפון , הורידה לי את הבגדים, אמרה לי לשכב על המיטה ולפני שהרגשתי כבר הייתי ערום וקשור למיטה. כן היה לה כנראה את הקטע הזה, היא החלה ללקק אותי, לטעום אותי בטירוף. כל חלק וחלק בגוף שלי צעק אליה, החדרתי לה את הזין שלי לתוך הכוס הרטוב הזה שלה, איבדתי הכרה מרוב שזה היה ענוג לאין לתאר. נישקתי אותה בלהט, אני חודר אליה חזק ויותר חזק, רוצה לגמור בתוכה, מרגיש איך הזין שלי מכיל אותה, מרגיש איך היא עוד רגע גומרת אבל עוצר את עצמי, משהה את הגמירה שלי יחד עם שלה כדי שהשעה הזאת לא תעבור מהר מדי כמו שקרה לי באחת מאותן דירות דיסקרטיות בתל אביב.

תוך כדי שאני מזיין אותה חזק היא הופכת את היוצרות, מתיישבת עליי ומזיינת אותי חזק בעוד אני נושך בעדינות את הפטמות המהממות שלה. בין גניחה לעוד אחת אני אומר לה כמה חלמתי על הדבר הזה, אני מת על הסיכון הזה שיש לנו ביחד.

אני מרגיש איך הדגדגן שלה מתנפח על הזין שלי, היא דוחפת את הזין שלי יותר ויותר עמוק לתוכה. המיצים שלנו מתערבבים ואנחנו מגיעים לאורגזמה מדהימה ביותר, "אני גומרת אני גומררררת" אני שומע אותה וגומר רק מהצעקה המושלמת שלה. אנחנו ממשיכים לנוע עוד קצת עד שאנחנו מתעלפים זה בזרועות זו.

נשענים זה על זו, נרגעים ומבינים מה קרה לפני דקה כאן בדירה אחת שווה.