עבודה מועדפת

סיימנו את  שירות הצבאי ביחד באפריל והחלטנו לרדת לאילת למצוא שם עבודה מועדפת באחד מבתי המלון בעיר כדי לקבל את המענק. סימה ואני היינו החברות הכי טובות בכל מהלך השירות, בלתי מופרדות בעליל, משלימות אחת את השנייה אפילו במחשבות. מהר מאד מצאנו עבודה כחדרניות בבית מלון קטן בחלקה הדרומי של אילת והתחלנו. בשעות היום עבדנו כמו מטורפות ובזמן החופשי שלנו מיהרנו לחוף הים מעבר לכביש. שכרנו דירה קטנה ביחד ודי נהנינו מהחוויה. באותו החוף אליו אהבנו ללכת מצאנו פינה מבודדת ומוסתרת מעין כל, שם הרגשנו חופשיות לשכב להשתזף נטולות חלק עליון. תחתון בגד הים שלנו קטנטן ובקושי מכסה את ערוותנו.

יום אחד העיב עלינו צל פתאומי, פקחנו עין אחת וראינו מולנו שני גברברים שחומים וכהי עור.

"כמה עבור זיון של שעה?" שאל אחד מהם במבטא ערבי קל.

"שלוש מאות שקל לכל אחת, זוז מהשמש" זרקה לו סימה בסרקזם ועצמה שוב את עיניה.

"סכום סביר בשביל נערות ליווי באילת" גיחך הבחור, והוציא שלושה שטרות של מאתיים שקל מכיס מכנסיו הקצרים. הבטנו אחת בשנייה בהלם לשניות ספורות. "בעצם למה לא?" לחשה סימה. "זה כסף טוב ושתינו נראות טוב וחולות סקס, חוץ מזה זה עד שנסיים את המועדפת".

"עם מי אני?" חייכתי אליהם .

השקט מבין שניהם הושיט את ידו ומשך אותי לעמידה מהמגבת, התרחקנו מהם קצת והתמקמנו מאחורי סלע ענקי בקרבת מקום. הוא נשכב על המגבת ומשך אותי אליו, ידי נכנסה מתחת למכנסיו הקצרים והרגשתי זין ענק וקשה כמו אבן. התחלתי לאונן לו תוך כדי שאני מורידה אותם באיטיות מעליו. מולי הזדקר הזין הכי גדול שראיתי בחיים שלי וליקקתי את שפתי. אחרי מציצה קצרה הוא הפך אותי בפראות על המגבת ונשכב בין הרגליים שלי. הזין עמד בכניסה לכוס שלי, הוא השתפשף בדגדגן שלי ואני הרגשתי איך אני נרטבת. במכה אחת הוא דחף אותו עמוק לתוך הכוס שלי ואני זעקתי קלות. כשהתחיל לזוז בתוכי הרגשתי איך אני מתמלאת בזין שלו, הרמתי אליו את האגן והוא החליק פנימה עמוק יותר. שמעתי את סימה גונחת בהנאה "איזה זין,אמא".

במשך שעה הם טחנו אותנו מכל הכיוונים מתחלפים ביניהם וגומרים פעם אחרי פעם בתוכנו.

הגענו לאילת לעבודה מועדפת והפכנו להיות נערות ליווי באילת. בלי מספר טלפון, לקוחות ידעו מפה לאוזן לאן להגיע. הזדיינו איתם על החוף בפינה המבודדת שלנו.